O Nas | fansi.pl

Strona główna

O Nas

Rozwijaj się i rozkwitaj z najciekawszymi Twórcami!

Monetyzuj swoją wiedzę i twórczość!

Kim jesteśmy?

fansi to platforma i agencja działająca w obszarze ekonomii tworców, w szczególności zajmujących się szeroko rozumianym rozwojem i dbaniem o dobrostan. Wspieramy Twórców w dotarciu do większego grona odbiorców i monetyzacji ich wiedzy. Ich odbiorcom dostarczamy najlepsze produkty i usługi cyfrowe, dzięki którym mogą rozwijać się i rozkwitać, dbać o siebie, dom i bliskich. Markom pomagamy stworzyć produkty wspólnie z influencerami oraz zatroszczyć się o swoich pracowników dzięki produktom, kursom i warsztatom z obszaru Well-being & Good living.

Jesteś fanem rozwoju?

Dzięki fansi możesz czerpać z wiedzy i narzędzi ekspertów dobrostanu i być jeszcze bliżej swoich ulubionych Twórców rozwojowych. Na naszej platformie znajdziesz szeroki wybór produktów cyfrowych, wirtualnych spotkań, personalizowanych video i limitowanych kolekcji od najciekawszych influencerów.

Przeglądaj teraz!

Jesteś Twórcą?

Dzięki fansi możesz być jeszcze bliżej swoich odbiorców! Pomożemy Ci stworzyć i sprzedać Twoje produkty i usługi. Masz już własne produkty? Zapewnimy Ci wsparcie promocyjne i obsługę sprzedaży. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu, aby w pełni wykorzystać swój potencjał!

Dowiedz się więcej!

Jesteś firmą?

Dzięki fansi możesz wejść w trend ekonomii twórców. Pomożemy Ci stworzyć produkt z influencerem i wykorzystać go do marketingowego wsparcia Twojej firmy. Z nami zatroszczysz się też o swoich pracowników. Dostarczymy Twojemu zespołowi produkty, kursy i warsztaty z obszaru Well-being & Good living.

Dowiedz się więcej!