Dla marek | fansi.pl

Strona główna

Dla marek

Czym jest ?

Jesteśmy agencją specjalizującą się w ekonomii Twórców & influencer marketingu, social media & produkcji contentu oraz metaverse.

Należy do nas platforma fansi.pl – będąca przestrzenią do sprzedaży produktów influencerów oraz prowadzenia działań promocyjnych.

fansi to nowe możliwości promocji Twojej marki oraz wzrostu sprzedaży.

Co możemy ci zaoferować?

 • Ekonomia twórców

  Stworzenie z influencerem produktu przeznaczonego do sprzedaży rynkowej - od wyboru influencerów, przez proces negocjacji, po produkcję i promocję.

 • Content marketing

  Produkcja contentu do social media Twojej marki: Instagram, TikTok, YouTube z wykorzystaniem influencerów. Nasza specjalność to krótkie formy wideo.

 • Wsparcie w sprzedaży i marketingu

  Stworzenie z influencerem produktu przeznaczonego do wsparcia sprzedaży/działań reklamowych (ebook, kurs, audiobook).

 • Social media marketing & paid ads

  Strategia, moderacja, prowadzenie konta na TikToku, Instagramie czy YouTube. Kreacja oraz optymalizacja płatnych reklam w tych kanałach.

 • Kampanie z influencerami

  Akcje z udziałem internetowych twórców generujące sprzedaż.

 • Metaverse marketing

  Strategia obecności marki w metaverse. Kreacja i produkcja kolekcji NFT. Działania marketingowe na platformie Roblox.

Czym jest ekonomia twórców?

Ekonomia Twórców to najnowszy ogólnoświatowy trend. U jego podstaw leży wydawanie/tworzenie przez Twórców własnych produktów.

Materiały wydane i firmowane przez influencerów stanowią częsty obiekt pożądania. Twórcy coraz selektywnej podchodzą do współpracy z markami, nierzadko odmawiając realizacji, sami bowiem wchodzą w rolę marek, tworząc własne produkty oraz biznesy.

Marki influencera i klasyczne “duże marki” nie muszą być jednak wobec siebie konkurencyjne. W fansi od dwóch lat pomagamy markom tworzyć im produkty wspólnie z influencerami.

Korzyści

 • pozyskanie nowych konsumentów
 • poszerzenie target grup
 • wzmocnienie brand awareness
 • cross-selling
 • up-selling

METAVERSE - potencjał marketingowy?

Metaverse to nowa wizja Internetu, w którym użytkownicy będą mogli w nim być i zarazem go tworzyć. Przestrzeń, w których miliony ludzi będzie wchodzić ze sobą w interakcję, ale również tworzyć ich zawartość. Kupować dobra w Metaverse, chodzić na koncerty w Metaverse czy ale też kupować usługi istniejące wyłącznie w cyfrowej rzeczywistości.

Pomagamy markom stawiać pierwsze kroki w tej przestrzeni, oferujemy kampanie oparte na tokenach NFT dla marek, ze wsparciem influencerów. Wprowadzamy marki na platformę Roblox. Wspieramy w stworzeniu własnego sklepu, kolekcji do sprzedaży czy własnego świata w ramach gamingowo-metaversowego uniwersum.

Czerpiemy z wiedzy, doświadczenia i narzędzi BrandBuddies, czołowej grupy dostarczającej rozwiązania z obszaru influencer marketingu.

2500

zrealizowanych kampanii

1000

marek

50 000

twórców

Skontaktuj się z nami

Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu