Centrum pomocy | fansi.pl

Strona główna

Centrum pomocy

Centrum pomocy

Kod rabatowy

Jak wykorzystać kod rabatowy?
Żeby zrealizować kod rabatowy, podczas finalizowania zakupu wpisz swój kod rabatowy w pole "mam kod rabatowy" znajdujące się pod przyciskiem "przejdź do płatności" i kliknij przycisk "zastosuj". W tym momencie naliczony zostanie rabat. Dalej postępuj tak samo, jak przy standardowym zakupie.
Czy kod rabatowy jest ważny na wszystkie produkty na fansi?
Nie, kody rabatowe są ważne na konkretny produkt lub grupę produktów. Jeśli nie masz pewności, jakich produktów dotyczy Twój kod rabatowy, napisz do nas na adres: info@fansi.pl.
Skąd wziąć kod rabatowy?
Kody rabatowe są rozdawane w trakcie akcji promocyjnych, premier, live'ów z naszymi Twórcami. Obserwuj konto fansi.pl i naszych Twórców na Instagramie, Facebooku, TikToku i Youtube, żeby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie kodu rabatowego.
Jaka jest wartość kodu rabatowego?
Kody rabatowe fansi mogą mieć wartość 10, 15, 20 a nawet 100%. Jeśli nie masz pewności, jaką wartość ma Twój kod rabatowy, sprawdź wpisując go podczas zakupów w pole "mam kod rabatowy" lub napisz do nas na adres: info@fansi.pl.
Ile jest ważny kod rabatowy?
Kody rabatowe fansi mają różną ważność w zależności od kampanii. Jeśli nie masz pewności, do kiedy jest ważny Twój kod rabatowy, napisz do nas na adres: info@fansi.pl.
Czy kody rabatowe łączą się?
Nie, kody rabatowe nie sumują się i podczas jednego zakupu możesz wykorzystać tylko jeden kod rabatowy.
Czy kody rabatowe działają również na produkty w promocyjnych cenach?
Tak, kody rabatowe działają również na produkty o obniżonej cenie.